Paykasa Fiyatları

paykasa al
paykasa mobil ödeme
paykasacart
paykasa kart nasıl alınır
paykasa alim satim
paykasa almak istiyorum
10 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

80 TL

Whatsapp İle Satın Al
20 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

146 TL

Whatsapp İle Satın Al
25 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

185 TL

Whatsapp İle Satın Al
30 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

218 TL

Whatsapp İle Satın Al
50 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

360 TL

Whatsapp İle Satın Al
60 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

430 TL

Whatsapp İle Satın Al
80 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

570 TL

Whatsapp İle Satın Al
100 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

710 TL

Whatsapp İle Satın Al
150 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

1075 TL

Whatsapp İle Satın Al
250 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

1765 TL

Whatsapp İle Satın Al
500 Euro

Güvenli Pay Kasa Kart

3505 TL

Whatsapp İle Satın Al

%100 Güvenilir Paykasa

Web sitemizden satın alacağınız paykasa kart veya bozdurma işlemleri her türlü güvenli koşullar sağlanmış olarak sizlere sunulmaktadır. Türkiye'nin en çok paykasa satışı yapan firması olarak sizlere güvenilirlik konusunda her zaman garantimizi sunmaktayız.

En Ucuz Paykasa

Güvenli olmasının yanında en uygun paykasa fiyatları ile sizlere verdiğimiz hizmet vesilesi ile bugün bir çok kişinin ilk tercihi olduk. Bu yüzden taban fiyatlarımızı her zaman uygun tutacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hızlı İşlem Garantisi

Gerek paykasa kart alımlarında gerekse paykasa bozdurma işlemlerinizde sizlerin memnuniyet ve güvenini kazanmak için müşteri hizmetleri yetkililerimiz tüm işlemlerinizi saniyeler içerisinde yaparak, size hızlı sonuçlar sunmaya devam etmektedir.

paykasa akbank
paykasa alışveriş
paykasa al güvenli
paykasa bozdurma fiyatları
paykasa kart al
paykasa cüzdan
paykasa para çekme
paykasa nasıl çalışır

Paykasa Fiyatların da Uygun Fiyatlar

Ön ödemeli kartlar son zamanlarda daha da etkili bir biçimde kullanılmaya başladı. Ufak bir komisyon ödenerek, internet platformda var olan maddi işlemleri daha güvenilir bir biçimde halletmenin önemli bir yolu olarak görülmeye başladı. Bu tip uygulamalar içerisinde kendisini gösteren Paykasa seçeneği de her zaman aktifliğini koruyan bir platform olarak kabul görmeyi sürdürüyor. Fiyat konusunda da herhangi bir sıkıntı yaratmayan Paykasa, bu konuda da elverişli şartları sunabilmesi konusunda da önemli bir yapıda yer almaktadır. Her kullanıcının isteklerini karşılayabilecek boyutta kabul gören Paykasa; her zaman elverişli sonuçları sunabilmesi bakımından da yeterli bir öge olarak da gözlemlenebilmekte ve tam olarak kusursuz bir işleyişi içerisinde barındırmasıyla da gündemde kalmaktadır.


Paykasa Kartlarını Kimler Kullanabilir?

Paykasa dahilinde işlem yapmak isteyen kişiler için herhangi bir şart bulunmamaktadır. 18 yaşına ngirmiş olan her kullanıcı Paykasa ön ödemeli kartlar ile işlem yapabilme hakkını barındırmaktadır. Paykasa sanal kartlarıdahilinde bu güven içerisinde alışveriş ya da para transferi gibi süreçleri gerçekleştirmek anlık olarak hayata geçirilebilmektedir. Paykasa kartlarını kullanacak olan kişilerin istedikleri işlemi çok kısa bir süre içerisinde halledebilmeleri durumu da gözlemlenebilmektedir. Böylelikle her geçen gün daha fazla kullanıcıya hitap eden bir uygulama olarak da kendini gösterebilecektir. Genel itibarıyla memnuniyet yaratarak; herhangi bir güvenlik açığı yaratmamasından ötürü de kullanışlı bir unsur olarak ifade edilebilecektir.


Paykasa İçerisine Bakiye Yükleme İşlemleri

Paykasa içerisine bakiye yükleme işlemleri Euro cinsinden gerçekleşebilmektedir. Bu işlemler esnasında genel olarak en az 5 Euro gibi bir meblağ söz konusu olabilmektedir. Tek kullanımlık bir seçenek olmasından ötürü de tekrar gereksinim duyulduğunda yeniden yükleme yapılması gerektiği de belirtilecektir. Bu kuponların içerisinde var olan bakiyelerin de tek seferlik kullanım sonrasında sıfırlanması ve bir daha kullanılmaması gibi bir durum da gözlemlenebilmektedir. Bundan ötürü de güvenlik açısından sorun teşkil etmeyen bir yöntem olarak gözlemlenebilecektir. Paykasa kullanıcılarının bu suretle de tercih etmek adına bir neden olarak da kendini gösterebilmesi gibi bir durum da söz konusu olabilecektir.


Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa ön ödemeli kartlar, yüzlerce internet sitesi içerisinde aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu sitelerin sayısı gitgide artış göstermekte ve bu ön ödemeli kartların daha aktif bir pozisyonda kullanılmaya başlanması gibi bir durum da ifade edilebilmektedir. Paykasa kullanılması gibi bir işlemi gerçekleştirecek olan kişilerin en net sonuçlara ulaşabilmeleri anlamında da her geçen gün daha fazla sitede varlık göstermesiyle bilinmektedir. Bu yüzden en etkili ödeme yöntemleri arasında yer almasıyla kendini göstermektedir. Elverişli şartları ve güvenilir olması bakımından bu sanal kart ile hemen hemen her web sitesi içerisinde aranılanlara ulaşma durumu gözlemlenebilmektedir. Kullanışlı olmasından dolayı gerek e-ticaret sitelerinde gerekse de para transferleri sürecinde de önemli bir yapıda yer almaktadır.


Paykasa Ödeme Biçimi

İnternet platformunda en yaygın biçimde kullanılan ön ödemeli kartlar arasındaki Paykasa, etkili bir işleyişe sahip olarak kendini göstermektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek adına da faaliyete geçecek olan kullanıcıların nakit para yatırma, online banka havalesi, doğrudan transfer, ön ödemeli pinler ve diğer ödeme seçenekleriyle eşsiz bir biçimde faydasını gösterebilmektedir. Bu ödeme yöntemleri sayesinde Paykasa içerisinde önemli bir süreç başlayabilecektir. Bakiye aktarımı ile beraber sahip olunacak olan kodları herhangi bir siteye girerek; alım ya da gönderim işlemlerini gerçekleştirmek söz konusu olabilecektir. Bundan dolayı da en ideal ön ödeme kartı yöntemi olarak da gözlemlenebilecektir.